Suplement za serce Magne B6 Cardio – opinie po nieudanej kuracji

Cardiomin b6

22
6

cena

7.0/10

jakość

6.0/10

działanie

5.0/10

Pros

 • dostepnosc
 • cena

Cons

 • działanie
 • skład

Od pewnego czasu jestem fanem sportu. Z kanapowego lenia stałam się sportsmenką. Aktywność fizyczna stała się częścią mojego życia. Każdy dzień zaczynam od 30 minut biegania. Trzy razy w tygodniu jestem na basenie. Jednak, aby moje serce nadążało nad zmianą trybu życia postanowiłam wzbogacić moją dietę o suplementy dbające o kondycję mojego serca, ponieważ zaczęłam odczuwać bóle spowodowane dużym wysiłkiem.

Pierwszym środkiem, jaki zaczęłam stosować był Magne B6 Cardio.

Magne B6 Cardio opinie

Po prześledzeniu internetu uznałam ten środek za dobry i odpowiedni dla mnie. Po kilkunastu dniach łykania tychże tabletek nie zauważyłam znaczących popraw. Jednak nie zaprzestałam ich zażywania. Miałam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu zacznę zauważać oczekiwane efekty. Jednak po skończeniu całego opakowania postanowiłam poszukać czegoś innego. Nie chciałam zakończyć treningów, ale miałam coraz większe obawy o stan mojego serca. Zaczęłam dopytywać moich znajomych co oni stosują, aby ich serce nie było zbyt mocno obciążone po aktywnych ćwiczeniach fizycznych.

Jeden z moich dobrych kolegów, który jest zawodnikiem w drużynie piłki siatkowej, zachęcił mnie do zakupu kapsułek Cardio Life. Od niego dowiedziałam się, gdzie mogę je zakupić oraz jak szybko można zauważyć efekty. Bez wahania zamówiłam te tabletki i zaczęłam je stosować. I faktycznie, pierwsze efekty były zauważalne już po kilku dniach. Bóle serca ustały i moje obawy o jego stan również zaczęły topnieć.

Jak odpowiednio zadbać o serce przy dużej aktywności fizycznej?

Dzięki Cardio Life nie musiałam rezygnować z treningów.

cardiolife

To było dla mnie ważne, aby wysiłek fizyczny nie wpłynął negatywnie na moje zdrowie. Dla osoby, która zmieni swój tryb życia z dnia na dzień to bardzo ciężkie, aby nie przesadzić i nie zrobić krzywdy innym organom przez nagły przypływ aktywności. Taki szok może nieźle dać popalić sercu, a ono jest najważniejszym organem, o którym nie wolno nam zapominać. Co by mi było po pięknym ciele, gdyby moje serce nie wytrzymało tej zmiany? Dzięki tym kapsułkom mam pewność, że moje serce ma odpowiednią ochronę i mogę nadal poprawiać moją sprawność fizyczną.

Niedawno moja siostra także zaczęła trenować razem ze mną. Ona również zaczęła brać tabletki Cardio Life od razu po podjęciu decyzji o trenowaniu. Ja musiałam wzmocnić moje serce, a siostra przygotowała je w porę na większy wysiłek. Obie jesteśmy pozytywnie zaskoczone skutecznością tych kapsułek. Bez nich moje postanowienie o sportowym aspekcie życia mogłoby bardzo szybko się zakończyć.

Moja determinacja nie poszła na marne. Jednak musze się do czegoś przyznać. Miałam chwilę zwątpienia i chciałam odpuścić treningom, ponieważ bałam się o kondycję mojego serca. Teraz cieszę się, że się nie poddałam, ponieważ na basenie poznałam mojego obecnego partnera życiowego. Oboje śmiejemy się, że sport przyniósł nam podwójną korzyść: sprawność fizyczną i udany związek. Miłość do pływania połączyła nas i teraz nie dość, że jestem szczęśliwa w związku, to do tego mam piękne ciało i przede wszystkim zdrowe serce, a to jest przecież najważniejsze.

 

6 myśli na temat “Suplement za serce Magne B6 Cardio – opinie po nieudanej kuracji

 • 14 sierpnia 2018 o 14:38
  Permalink

  Cześć! Gdzie mogłabym zamówić Cardio Life? Nie potrafię go znaleźć w wyszukiwarce 🙁

  Odpowiedz
 • 19 sierpnia 2018 o 11:39
  Permalink

  Niestety mojej siostrze także nie pomógł Magne B6 cardio… Ale z tego co się orientuję, to jej niedobory magnezu były po prostu zbyt duże, żeby zwykły preparat mógł sobie z tym poradzić.

  Odpowiedz
  • 25 sierpnia 2018 o 17:41
   Permalink

   Różne krążą opinie. W moim przypadku Magne B6 był ok. Ale nie ma co się oszukiwać, to po prostu magnez. Nadają im tylko inne przyrostki typu “cardio”, “stres” ,”skurcz” itd. Tak właśnie się naciąga ludzi 😉

   Odpowiedz
 • 29 sierpnia 2018 o 14:43
  Permalink

  Cześć. Czy Cardio Life sprawdzi się u osób, które intensywnie trenują? Bardzo mnie ciekawi, czy wystarczy to na suplementację dla hobbystycznego sportowca.

  Odpowiedz
  • 3 sierpnia 2018 o 21:44
   Permalink

   Myślę, że jak najbardziej. W końcu serce to też mięsień, który ciężko pracuje. Tym bardziej przy zwiększonym wysiłku fizycznym. (;

   Odpowiedz
   • 5 września 2018 o 08:45
    Permalink

    Panie/Pani miki – a gdzie można go zamówić, orientuje się Pan/Pani? PS. Czy ktoś jeszcze go (Cardio Life) stosował i szepnie słówko, czy warto?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 + jeden =