Doppelherz Aktiv – opinie kobiety po 40

Doppel min

Witam państwa serdecznie. Mam na imię Joanna i jestem kobietą, która jakiś czas temu skończyła 40 lat. Nigdy raczej nie miewałam problemów z sercem, ale jakiś rok temu zaczęłam mieć lekkie bóle w klatce piersiowej i od czasu do czasu występowały u mnie takie delikatne kłucia serca. Dlatego zaczęłam bardziej interesować się środkami wspomagającymi pracę serca. Po jednej z wizyt w poradni specjalistycznej, okazało się, że moje serce nie funkcjonuje  100% dobrze, ale też nie ma jakiejś tragedii, dlatego mój lekarz zalecił mi, abym bardziej zwróciła uwagę na serce i odpoczynek. Doradził mi, abym kupiła produkt firmy Doppelherz Aktiv Na serce.

Doppelherz aktiv opinie

W aptece dowiedziałam się, że jest to suplement, który zawiera składniki, które wspomagają prawidłową pracę serca, między innymi: olej z łososia, jakieś kwasy tłuszczowe i witaminę E. Dlatego stwierdziłam, że bardzo chętnie będę stosowała te tabletki. W opakowaniu kupiłam 30 kapsułek i używałam jedną kapsułkę dziennie – według zaleceń na opakowaniu. Produkt nie był szczególnie drogi. Kosztował około 20 zł. Ogólnie używałam tych tabletek przez cztery miesiące. Odkąd zaczęłam stosować te pastylki to nerwobóle nie ustępowały i chociażby raz na tydzień zdarzało się, że serce mnie zabolało. Nie chciałam iść już więcej do lekarza, bo stwierdziłam, że co nowego mi może powiedzieć. Dlatego kiedy zauważyłam, że po prostu te tabletki z Doppelherz Aktiv na serce nie działają w moim przypadku to poszukałam czegoś na własną rękę w internecie. I znalazłam lek Cardio Life.

cardiolife

Z reguły nie kupuje czegoś o czym nie słyszę w reklamie, ale tym razem postanowiłam ,że w zasadzie dlaczego nie. Często okazuje się, że te mocno reklamowane produkty są niczego nie warte. Dlatego kupiłam te tabletki z Cardio Life przez internet. W międzyczasie rozmawiałam z moją znajomą z pracy, która właściwie poleciła mi ten lek z własnego doświadczenia. Jej pomógł po kilku tygodniach stosowania, dlatego tym bardziej już nie miałam żadnych wątpliwości co do jego zakupu. Przez pierwsze 2 tygodnie od rozpoczęcia kuracji czułam jeszcze delikatne kłucie w sercu, ale właściwie to im dłużej stosowałam ten tabletki to nieprzyjemne uczucie w sercu zdarzało się rzadziej. Średnio raz na dwa, trzy tygodnie.

Aktualnie stosuje ten lek przez 5 miesięcy i mniej więcej od dwóch nie odczułam żadnych problemów w klatce piersiowej. Czuję się dużo lepiej i również zauważyłam, że moja produktywność w pracy się w dniu poprawiła. Już nie zamartwiam się, czy wszystko jest w porządku z moim zdrowiem, ponieważ widzę efekty działania tego leku .Także polecam każdej osobie, która ma jakiekolwiek problemy z sercem i inne leki na nią po prostu nie działają. Niestety ja szczerze mówiąc jestem zawiedziona tym jak działają reklamy, ponieważ jak wiadomo im częściej jest reklamowany jakiś produkt, to tym więcej osób go kupuje. A często jednak zdarza się, że lek wcale nie pomaga. Dlatego ja wolę słuchać opinii niż reklam. Dzięki temu nie muszę dbać o swoje zdrowie metodą prób i błędów. Pozdrawiam 😉